Kapcsolat>Kapcsolat
Név Pozíció Telefon E-mail
Kiss Olivér Ügyvezető igazgató +36 70 257 78 31 kiss@elkoep.hu
Kiss Iveta Pénzügy +36 70 414 84 21 kiss.i@elkoep.hu
Porempovics József Műszaki támogatás, oktatás +36 70 387 64 65 porempovics@elkoep.hu
Schmuck András iNELS termékmenedzser +36 70 414 84 23 schmuck@elkoep.hu
Mészáros Szabolcs Kiemelt ügyfélmenedzser +36 70 605 9872 meszaros@elkoep.hu
Molnár Károly Kiemelt ügyfélmenedzser +36 70 414 84 17 molnark@elkoep.hu
Kalicz Péter iNELS műszaki támogatás +36 70 327 9953 kalicz@elkoep.hu
Kujalek Anita Raktár, pénztár +36 1 403 01 32 +36 70 624 87 88 kujalek@elkoep.hu
Badényi Tamás Marketing koordinátor +36 1 403 01 32 badenyi@elkoep.hu
Belleli Ágota Értékesítési asszisztens +36 1 403 01 32 (5. mellék) belleli@elkoep.hu
 
ELKO EP Hungary kft., Hungária körút 69., 1143 Budapest